5 ідей, як погратися з дитиною, якщо сил ніяких, на це вже немає

Лис Микита 02.02.2021

5 ідей, як погратися з дитиною, якщо сил ніяких, на це вже немає 💡👍✨
Іноді, вже зовсім немає сил, щоб якісно погратися з дитиною, а тим більше бути піратом, принцесою чи коником.
Насправді, необов’язково включати мультики, коли у вас немає фізичних і моральних сил на ігри – просто запропонуйте дитині кілька розваг без своєї активної участі.
Татуювання на ногах
Підніміть штани вище колін, дайте дитині набір фломастерів, що змиваються (перманентний маркер краще заховати подалі), сядьте зручніше і запропонуйте розмалювати ваші ноги.
Нехай малює на вас будиночки, дерева, котів і що він там ще хоче. «Татуювання» з першого разу не змиваються, тому враховуйте це під час планування виходів у світ з оголеними ногами.
Спа салон
Вимагає попередньої підготовки. Покажіть дитині, як робити масаж – можна спочатку малюку зробити масаж або на м’яких іграшках чи ляльках. Пограйте в спа кілька разів, а потім запропонуйте стати вашим співробітником.
Видайте невелику ємність з дитячим маслом, нагадайте, як діяти, ляжте зручніше і отримуйте задоволення.
Лід з сюрпризом
Налийте воду в кілька харчових контейнерів. В один накидайте усіляки невеликі іграшки і деталі «Лего», у другій покладіть жменю ягід і шматочків фруктів, а третій залиште без «начинки». Заморозьте. Це ваш стратегічний запас🙃: в один з таких днів, коли ви будете страждати від втоми, дістаньте один з крижаних лоточків і дайте дитині завдання в залежності від його наповнення. Малюк може спостерігати за тим, як лід тане, колупати його ложкою і намагатися витягти заморожені іграшки або смаколики, а може поливати його солоною водою чи розфарбовувати фарбами. Це дасть вам 15 (а іноді і більше) хвилин на те, щоб трохи перевести дух.
Що за предмет?
Ляжте на живіт і запропонуйте дитині приносити будь-які предмети і ставити вам їх на спину або сідниці. Намагайтеся вгадати, що він поставив. Робіть безглузді припущення, які зможуть розвеселити дитину. Частіше вимовляєте слово «попа», воно теж смішне, діти його обожнюють. 😜
Мовчанка для тіла
У гри є два варіанти. Якщо у вас двоє дітей, скажіть, щоб вони лягли на підлогу і лежали нерухомо. Хто перший поворухнувся, той і програв. Можна влаштувати змагання і вести рахунок. Якщо одна дитина, то запропонуйте їй позмагатися в нерухомості з вами – лягайте разом і лежите до тих пір, поки хтось із вас (ну, це не ви) не захоче встати. При такому варіанті дозволені розмови.

Поділитися

Читайте текож

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 18
2 поверх, дзвоніть “Лис Микита” на домофоні
[email protected]

Ми на зв'язку!